Zu dem Hauptinhalt Zu dem Hauptmenü Zu der Suche

TechToy Smart Bulb RGB 4,5W GU10

Chytrá žárovka, která rozzáří váš domov

Chytrá žárovka rozzáří každou chytrou domácnost. Na výběr maté z širokého barevného rozsahu. Můžete si tak být jisti, že tyto žárovky zajistí tu správnou atmosféru pro každou příležitost. Je tak na vás, zda zvolíte jasnost denního světla nebo si raději vyberete relaxační tlumené odstíny.

Mehr Informationen

 • RGB rozpětí
 • Energeticky úsporná žárovka
 • Jednoduchá aplikace

Koupit

Spezifikationen

ID:
TSL-LIG-GU10
Teplota světla:
2 700 – 6 500 K
Světelný tok:
350 lm
Patice:
GU10
Aufgenommene Leistung:
≤0,5 W (Stromverbrauch im Standby-Modus), 4,5 W
Stromversorgung:
200–240 V AC 50/60Hz
Betriebstemperatur :
-10 ‒ 40 °C
Abmessungen:
50 x 56 mm
Drahtlose Konnektivität:
Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 2,4 GHz IEEE 802.15.1
App:
Tesla Smart für Google Android und Apple iOS

Popis produktu

 • RGB rozpětí

  Chytrá žárovka nabízí celou škálu teploty barev. Její rozpětí je od 2 700 K – 6 500 K RGB. Navíc je také stmívatelná a umožňuje nastavit teplotu bílé barvy.

 • Energeticky úsporná žárovka

  Chytrá žárovka má elektrický příkon 4,5 W a svítivost 350 lumenů. Jedná se tedy o elektricky úspornou žárovku.

 • Jednoduchá aplikace

  Světla propojíte s chytrou aplikací za pomoci Wi-Fi. Aplikaci Tesla Smart si jednoduše stáhnete do vašeho Android nebo iOS zařízení. Práce s chytrou aplikací je velmi přehledná a snadná.

Vytvářejte vlastní scénáře

Žárovky můžete propojit s dalšími produkty chytré domácnosti. Pokud propojíte chytré žárovky například se senzorem pohybu, už nikdy nebudete muset naslepo hledat vypínač. Ve chvíli, kdy vejdete do domu se váš chytrý domov rozzáří bez toho, abyste museli udělat cokoli dalšího. Světla lze také ovládat pomocí dálkového ovládání nebo aplikace.

Stmívání i teplota je na vás

Chytrá žárovka nabízí velké rozpětí teploty barev. Její rozpětí je od 2 700 K – 6 500 K RGB + CCT. Navíc je také stmívatelná a umožňuje nastavit i teplotu bílé barvy. S nastavením rozličných atmosfér místnosti si tedy můžete pořádně vyhrát. A můžete si být jisti, že vždy najdete takovou, kterou právě potřebujete.

Snadné připojení

Snadné připojení

Chytrou žárovku připojíte díky Wi-Fi a Bluetooth. Toto připojení je velmi snadné, rychlé a stabilní.

Rozjasněte svoji domácnost

Pro každou spokojenou domácnost je důležité kvalitní osvětlení. S chytrou žárovkou se závitem GU10 dopřejete vaší domácnosti nejen kvalitní, ale navíc i chytré osvětlení. Nastavení chytré žárovky je snadné a ovládání zvládne i ten, kdo nemá s moderními technologiemi mnoho zkušeností. Chytří asistenti Google Home a Amazon Alexa, kteří také dokáží žárovku ovládat vám navíc práci s ní ještě více zjednoduší. Díky nim budete moct zadávat i hlasové povely.

Mit einer App bedienen Sie alle Produkte

Nichts ist einfacher, als den gesamten Haushalt von Ihrem Smartphone aus zu steuern. Und gerade die Smart App Tesla Smart macht es möglich. Kein langwieriges Einstellen oder kompliziertes Bedienen. Die App Tesla Smart ist obendrein in deutscher Sprache, sodass Sie sie perfekt verstehen. Alles ist kurzum so vorbereitet, dass der Umgang mit der App Tesla Smart für Sie möglichst angenehm ist.

Die App Tesla Smart informiert Sie ständig über alle wichtigen Geschehnisse zu Hause. Dank der Kommunikation über das Internet können Sie Ihre Smart-Geräte von jedem Ort aus steuern. Und zwar unabhängig davon, wo Sie sich gerade befinden, Ihr Smart Home gehorcht immer.

btn-appstore btn-googleplay Mehr über die App

Mit einer App bedienen Sie alle Produkte

Ähnliche Produkte (4)

Wir wollen die Anwendung vernetzter und ferngesteuerter, intelligenter Geräte durch breite Schichten der Bevölkerung erweitern.