Zu dem Hauptinhalt Zu dem Hauptmenü Zu der Suche

TechToy Smart Bulb RGB 4,5W E14

Chytrá žárovka pro váš domov

Chytrá žárovka skvěle zapadne i do vaší chytré domácnosti. RGB barvy umožňují, že ať už se vám bude hodit jasnost denního světla či budete chtít naladit místnost na uvolněnější atmosféru tlumenými světly, chytré žárovky se vám dokážou přizpůsobit.

Mehr Informationen

 • RGB barvy
 • Energetická úspora
 • Snadná aplikace

Koupit

Spezifikationen

ID:
TSL-LIG-E14
Teplota světla:
2 700 – 6 500 K
Světelný tok:
350 lm
Patice:
E14
Aufgenommene Leistung:
≤0,5 W (Stromverbrauch im Standby-Modus), 4,5 W
Stromversorgung:
200–240 V AC 50/60Hz
Betriebstemperatur :
-10 ‒ 40 °C
Abmessungen:
37 x 106 mm
Drahtlose Konnektivität:
Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 2,4 GHz IEEE 802.15.1
App:
Tesla Smart für Google Android und Apple iOS

Popis produktu

 • RGB barvy

  Chytrá žárovka má rozsah RGB barev 2 700 – 6 500 K. Díky tomu si vždy najdete takové světlo, které je zrovna potřeba.

 • Energetická úspora

  Chytrá žárovka má elektrický příkon 4,5 W a svítivost 350 lumenů. Tyto parametry napovídají, že se jedná o energeticky úspornou žárovku. Je tedy vhodnější pro místa, která nepotřebujete mít přímo ozářená tím nejjasnějším světlem.

 • Snadná aplikace

  Světla v celé domácnosti můžete ovládat odkudkoli díky vašemu telefonu. A to skrze chytrou aplikaci Tesla Smart.

Jednoduchost a pohodlí

Pro ovládání světel teď už nebudete muset ani vstát z gauče. A pokud zapomenete při odchodu zhasnout světla v domě, v aplikaci to napravíte odkudkoli. Chytré žárovky TechToy Smart Bulb RGB 4,5W E14 jsou také energeticky úsporné, takže se nemusíte bát účtu za elektřinu.

Snadné ovládání

To, že se jedná o chytrou žárovku neznamená, že byste se měli bát složitého nastavení a ovládání. Spojení žárovky s ostatními přístroji umožňuje Wi-Fi a Bluetooth. Žárovku velmi snadno propojíte s aplikací ve Vašem telefonu či tabletu. Odtud ji poté můžete i jednoduše ovládat. Aplikace vám navíc umožní ovládat světla odkudkoli, pokud máte přístup k Wi-Fi nebo mobilním datům. Propojit ji lze také s ostatními produkty v chytré domácnosti. Například po propojení se senzory se světla můžou automaticky vypnout při vašem odchodu, a naopak zapnout při příchodu.

 Osvětlení pro každý okamžik

Osvětlení pro každý okamžik

Osvětlení je pro domácnost velmi důležitým aspektem a ovlivňuje to, jak se doma cítíme.

Nastavení teploty je na vás

Chytrá žárovka TechToy Smart Bulb RGB 4.5W E14 nabízí rozpětí teploty barev od 2 700 K – 6 500 K RGB + CCT, což znamená, že budete mít opravdu z čeho vybírat. Žárovka s typem závitu E14 má také možnost stmívání a umožňuje nastavení teploty bílé barvy.

Mit einer App bedienen Sie alle Produkte

Nichts ist einfacher, als den gesamten Haushalt von Ihrem Smartphone aus zu steuern. Und gerade die Smart App Tesla Smart macht es möglich. Kein langwieriges Einstellen oder kompliziertes Bedienen. Die App Tesla Smart ist obendrein in deutscher Sprache, sodass Sie sie perfekt verstehen. Alles ist kurzum so vorbereitet, dass der Umgang mit der App Tesla Smart für Sie möglichst angenehm ist.

Die App Tesla Smart informiert Sie ständig über alle wichtigen Geschehnisse zu Hause. Dank der Kommunikation über das Internet können Sie Ihre Smart-Geräte von jedem Ort aus steuern. Und zwar unabhängig davon, wo Sie sich gerade befinden, Ihr Smart Home gehorcht immer.

btn-appstore btn-googleplay Mehr über die App

Mit einer App bedienen Sie alle Produkte

Ähnliche Produkte (4)

Wir wollen die Anwendung vernetzter und ferngesteuerter, intelligenter Geräte durch breite Schichten der Bevölkerung erweitern.