Zu dem Hauptinhalt Zu dem Hauptmenü Zu der Suche

TechToy Smart Bulb RGB 11W E27

Chytré osvětlení pro chytrou domácnost

Chytrá žárovka skvěle pasuje do každé chytré domácnosti. Ať už budete potřebovat rozzářená jasná a bílá světla na práci nebo tlumená teplá světla při večerním sledování televize, chytré žárovky se vám přizpůsobí vždy.

Mehr Informationen

 • Kombinace RGB barev
 • Nadstandartní výkon
 • Aplikace Tesla Smart

Koupit

Spezifikationen

ID:
TSL-LIG-A70
Teplota světla:
2 700 – 6 500 K
Světelný tok:
1050 lm
Patice:
E27
Aufgenommene Leistung:
≤0,5 W (Stromverbrauch im Standby-Modus), 11 W
Stromversorgung:
200–240 V AC 50/60Hz
Betriebstemperatur :
-10 ‒ 40 °C
Abmessungen:
70 x 136 mm
Drahtlose Konnektivität:
Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 2,4 GHz IEEE 802.15.1
App:
Tesla Smart für Google Android und Apple iOS

Popis produktu

 • Kombinace RGB barev

  Teplota barev se pohybuje od 2 700 K – 6 500 K RGB. To znamená, že vám chytrá žárovka nabídne širokou paletu barev, ze kterých si můžete libovolně vybírat.

 • Nadstandartní výkon

  Elektrický příkon chytré žárovky je 11 W a pyšnit se může svítivostí 1050 lumenů. S takovými parametry si touto chytrou žárovkou skvěle posvítíte na každý kout vaší domácnosti.

 • Aplikace Tesla Smart

  Aplikaci Tesla Smart si stáhnete do svého iOS nebo Android chytrého zařízení. Zde pak můžete velmi jednoduše nastavovat celou škálu parametrů: intenzitu záření, barvu světla či různé režimy pro navození potřebné atmosféry.

Světlo pro každou příležitost

Teplota barev se pohybuje od 2 700 K – 6 500 K RGB. Žárovka tak nabídne širokou paletu barev, ze kterých si můžete vybírat podle chuti a aktuální potřeby. Žárovka je navíc stmívatelná a umožňuje nastavit i teplotu bílé barvy. S takovýmito možnostmi najdete to správné světlo opravdu pro každou příležitost!

Nastavujte si svoje scénáře

S chytrými žárovkami už nebudete nikdy muset při příchodu domů lovit vypínač. Můžete si je totiž propojit se senzorem pohybu a ve chvíli, kdy vejdete do domu se váš chytrý domov rozzáří bez toho, abyste museli hnout rukou. Světla lze také ovládat pomocí dálkového ovládání nebo z aplikace v mobilu.

Budiž světlo!

Budiž světlo!

Ovládání hlasem díky inteligentním asistentům Google Home a Amazon Alexa. Staňte se vládcem vaší domácnosti.

Jednoduchost v každém ohledu

Práce s chytrou žárovkou je velmi snadná. Typ závitu žárovky je E27, jedná se o nejrozšířenější typ závitu, takže instalace by pro vás neměla být složitá. V aplikací ji můžete velmi snadno ovládat, což znamená nejen větší komfort, ale i možnou úsporu energie. A to například v případě, že při odchodu ve spěchu zapomenete zhasnout. V aplikaci pak velmi snadno zjistíte, že se u vás doma zbytečně svítí a světla na dálku zhasnete.

Mit einer App bedienen Sie alle Produkte

Nichts ist einfacher, als den gesamten Haushalt von Ihrem Smartphone aus zu steuern. Und gerade die Smart App Tesla Smart macht es möglich. Kein langwieriges Einstellen oder kompliziertes Bedienen. Die App Tesla Smart ist obendrein in deutscher Sprache, sodass Sie sie perfekt verstehen. Alles ist kurzum so vorbereitet, dass der Umgang mit der App Tesla Smart für Sie möglichst angenehm ist.

Die App Tesla Smart informiert Sie ständig über alle wichtigen Geschehnisse zu Hause. Dank der Kommunikation über das Internet können Sie Ihre Smart-Geräte von jedem Ort aus steuern. Und zwar unabhängig davon, wo Sie sich gerade befinden, Ihr Smart Home gehorcht immer.

btn-appstore btn-googleplay Mehr über die App

Mit einer App bedienen Sie alle Produkte

Ähnliche Produkte (4)

Wir wollen die Anwendung vernetzter und ferngesteuerter, intelligenter Geräte durch breite Schichten der Bevölkerung erweitern.