Zu dem Hauptinhalt Zu dem Hauptmenü Zu der Suche

TechToy Smart Strip RGB

Chytrá a stylová světelná páska

Interiér vašeho domova získá s podsvícením LED páskou zcela jedinečnou atmosféru a styl. Ať už chcete tlumenou teplou bílou, zářivě studenou, či rozehrát místnost všemi barvami.

Mehr Informationen

 • Libovolné barevné kombinace
 • Nadstandardní kvalita a odolnost
 • Aplikace Tesla Smart

Koupit

Spezifikationen

ID:
TSL-LIG-STRIP5M
Světelný tok:
1100 lm
Länge:
5 m
Aufgenommene Leistung:
≤0,5 W (Stromverbrauch im Standby-Modus), 14 W
Drahtlose Konnektivität:
Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 2,4 GHz IEEE 802.15.1
App:
Tesla Smart für Google Android und Apple iOS

Popis produktu

 • Libovolné barevné kombinace

  Teplota barev se pohybuje v rozmezí kolem 3 000 K a barvu osvětlení můžete jednoduše měnit. Vybírat můžete z celé barevné škály RGB.

 • Nadstandardní kvalita a odolnost

  LED páska Tesla Smart má příkon 14 W, extra svítivost 1 100 lumenů a krytí IP44, takže je voděodolná a skvěle se hodí nejen do obýváku či ložnice, ale i do koupelny, na terasu či do pergoly.

 • Aplikace Tesla Smart

  Osvětlení ovládáte přes aplikaci ve svém chytrém telefonu. Je jedno, zda používáte iOS, anebo Android, Tesla Smart má širokou kompatibilitu, je velice intuitivní a snadno se ovládá. Navíc si rozumí s dalšími systémy chytré domácnosti, jako Google Assistant či Amazon Alexa.

Světlo pro každou příležitost

Stylová jednoduchost, tlumená romantika, zářivé párty barvy – Smart Strip se hodí pro všechny příležitosti. Vše je jen na vás a vašem vkusu, s chytrou LED páskou máte neomezené možnosti.

Přizpůsobte si délku

TechToy Smart Strip RGB měří 5 metrů, ale můžete jej zkrátit na libovolnou délku tak, aby přesně kopíroval linie, které potřebujete. Anebo jej naopak můžete prodloužit, samostatně lze dokoupit třímetrovou nástavbu.

Barevné kombinace

Barevné kombinace

Teplota barev se pohybuje v rozmezí kolem 3 000 K a barvu osvětlení můžete jednoduše měnit.

Široká konektivita

Propojte LED pásku jednoduše s dalšími chytrými prvky své domácnosti. Využijte například možnost ovládání hlasem, které nabízí například Google Home a Amazon Alexa. Budiž světlo!

Mit einer App bedienen Sie alle Produkte

Nichts ist einfacher, als den gesamten Haushalt von Ihrem Smartphone aus zu steuern. Und gerade die Smart App Tesla Smart macht es möglich. Kein langwieriges Einstellen oder kompliziertes Bedienen. Die App Tesla Smart ist obendrein in deutscher Sprache, sodass Sie sie perfekt verstehen. Alles ist kurzum so vorbereitet, dass der Umgang mit der App Tesla Smart für Sie möglichst angenehm ist.

Die App Tesla Smart informiert Sie ständig über alle wichtigen Geschehnisse zu Hause. Dank der Kommunikation über das Internet können Sie Ihre Smart-Geräte von jedem Ort aus steuern. Und zwar unabhängig davon, wo Sie sich gerade befinden, Ihr Smart Home gehorcht immer.

btn-appstore btn-googleplay Mehr über die App

Mit einer App bedienen Sie alle Produkte

Ähnliche Produkte (4)

Wir wollen die Anwendung vernetzter und ferngesteuerter, intelligenter Geräte durch breite Schichten der Bevölkerung erweitern.