O nás

Jsme Tesla. Navazujeme na téměř 70. letou historii značky. Nabídku produktů jsme doplnili o produkty chytré domácnosti. Naším cílem je, aby se chytrá domácnost stala běžnou součástí dnešních domovů – bytů, domů, nebo chat. Produkty chytré domácnosti pro širokou veřejnost přitom sami dlouhodobě vyvíjíme, vyrábíme a testujeme. Zároveň k nim vytváříme vzdělávací obsah zaměřený na správné používání, šetření času i financí.

S tím vším Tesla začala na svém domácím trhu v samotném středu Evropy, na pozornosti dnes ale rychle získává také v dalších zemích po celém světě.

Ve svém portfoliu se zaměřujeme na čističky vzduchu, kamery, chytré produkty pro domácí mazlíčky, zvlhčovače vzduchu, senzory, vypínače, váhy a nechybí ani chytré vytápění. Tím to ovšem nekončí a naše portfolio chytrých produktů se neustále rozrůstá. Můžete se tak těšit na mnoho dalších produktů pro vaši chytrou domácnost.

Tesla, to je komplexní řešení chytré domácnosti ovládané jednou mobilní aplikací vždy v jazyce dané země

Zaměřujeme se na produkty chytré domácnosti, které vám zjednoduší život a vy získáte více času na to, co vás opravdu baví. Produkty Tesla vyvíjíme i s ohledem na dostupnou cenu – naším cílem je, aby byly dostupné všem, kteří o chytrou domácnost mají zájem. Při výrobě se proto zaměřujeme na správnou volbu materiálů tak, aby vydržely a neztrácely na kvalitě. Všechna zařízení lze navíc snadno nakonfigurovat a přizpůsobit individuálním potřebám každého člena domácnosti.

Co dalšího nabízíme?

Nezůstáváme u teoretických frází. Aktivně tvoříme nový obsah, ve kterém ukazujeme novinky, funkcionalitu chytrých produktů, jejich design a mnoho dalšího. Před koupí každého Tesla produktu tak budete mít všechny potřebné informace – jak se produkt používá, jak v detailu vypadá, jaké jsou vychytávky pro jeho používání. To vše najdete na našem webu, na sociální sítích Facebook, Instagram a LinkedIn, i na YouTube kanálu.

Technologie

Chytré technologie jsou všude okolo nás. Objevte jednodušší život s produkty Tesla a žijte chytře! Chytrá domácnost nikdy nebyla dostupnější a jednodušší!

Jednoduchá aplikace

Rychlost, jednoduchost, bezpečnost. To je aplikace Tesla Smart, která zajišťuje spojení se všemi produkty a obstará také sdílení přístupů v rámci rodiny. Vše v českém jazyce!

Dostupnost pro každého

Ovládejte svou domácnost odkudkoliv pomocí jednoho smartphonu a jednoduché aplikace v českém jazyce. Žít chytře se dá jednoduše odkudkoliv a v hlavně – v každém věku!

Podpora zákazníků

Záleží nám na vašem názoru a vaše spokojenost je naší prioritou. Děkujeme, že nám pomáháte budovat značku oblíbenou mezi zákazníky. Naše zákaznická podpora je tu kdykoliv pro vás!

Vyjádření šéfa vývoje

Chceme, aby produkty Tesla byly běžnou součástí domácností. Každý uživatel je unikátní, a právě proto produkty Tesla vynikají neutrálním a minimalistickým designem, aby ladily do každé domácnosti.

– Matěj Nimmerrichter –

Vyjádření šéfa vývoje

Matěj Nimmerrichter

“Chceme, aby produkty Tesla byly běžnou součástí domácností. Každý uživatel je unikátní, a právě proto produkty Tesla vynikají neutrálním a minimalistickým designem, aby ladily do každé domácnosti.”

Chytrá domácnost je stále vnímaná jako sci-fi, co zajímá pouze geeky. Už velmi brzy se ale inteligentní domácnost stane dostupným standardem. Chceme přiblížit chytrou domácnost běžnému spotřebiteli, ukázat mu výhody, které mu může přinést. Zároveň zákazníkovi přinášíme podporu v jeho rodném jazyce, nabízíme mu ucelený systém a chceme ukázat, jak spolu dané věci fungují, a že to může být doopravdy jednoduché. To vše v odpovídající kvalitě a za dobrou cenu.

Dlouhodobý cíl je stát se jedničkou na poli chytré domácnosti na všech trzích, na kterých budeme operovat. Celý koncept smart home přenášíme od technicky zdatných uživatelů do běžných domácností.

Standardy a limity kvality produktu jsou součástí strategie, kterou máme jasně stanovenou od úplného začátku a vývoj každého produktu se jimi musí řídit. Standardy popisují funkční výbavu, kvalitu zpracování i výběr použitých materiálů. V celém procesu vývoje i výroby nepřetržitě kontrolujeme splnění kvalitativních požadavků.

Hodnocení a zpětná vazba od našich zákazníků

Není snad ani většího potvrzení dobře odvedené práce, než recenze spokojených zákazníků. Všechna hodnocení produktů a recenze, které nám posíláte, jsou pro nás jasným důkazem, že to, co děláme, dává smysl a díky každé zpětné vazbě se můžeme neustále zlepšovat a přinášet vám další chytré produkty, které vám ulehčí každodenní život.

Kdo za značkou stojí?

Všechny společnosti skupiny spolupracují na dalším vývoji. Jejich zkušené týmy jsou zárukou, že Tesla bude respektovanou technologickou značkou i v budoucnosti.

TESLA Global Limited

TESLA Global Limited zastřešuje to nejdůležitější – vývoj, výrobu a logistiku produktů pro chytrou domácnost a internet věcí. Jako výrobce odpovídá za to, že všechny produkty Tesla splňují přísná kritéria kvality a jsou vybavené aktuální a moderní technologií. Tým TESLA Global Limited je u všech důležitých částí procesu vývoje a prodeje, naše kolegy zodpovídající za logistiku a výrobu tak mimo jiné naleznete přímo v Hong Kongu.

TESLA Solar, s.r.o.

TESLA Solar, s.r.o. je servisní organizací skupiny, která pro vás provozuje webové stránky a aplikaci. Díky ní máte přístup ke všem funkcím ekosystému a můžete zjistit vše potřebné o našich produktech. Kolegové ze společnosti TESLA Solar, s.r.o. se každý den starají o to, abyste měli vždy aktuální informace ke každému produktu, aby byla aplikace Tesla Smart dostupná 24/7 a nabízela všechny vychytané funkce napříč celou chytrou domácností Tesla.

TESLA Holding a.s.

TESLA Holding a.s. je společnost, která vlastní značku Tesla už více než 100 let. Produkty skupiny firem, které TESLA Holding a.s. sdružuje, znají a mají v oblibě už generace lidí po celé Evropě. Tesla byla vždy synonymem pro technologicky vyspělé produkty a právě TESLA Holding a.s. až do současnosti určuje a kontroluje standardy produkce a směřování značky.

Tesla Smart Air Purifier Pro M #TeslaSmart #airpurifier #beutiful #czechmade # great #ilikeit ...

1 0

Chcete, aby váš zvířecí mazlíček měl vždy k dispozici čerstvou vodu? 🐶🐱 Máme tu jednoduché řešení. Fontánku Tesla Smart Pet Fountain UV. 💦 Filtrační systém a pravidelná cirkulace vody zajistí vždy čerstvou a svěží vodu. Navíc je součástí fontánky chytrá UV sterilizace, která vodu zbaví všech škodlivých bakterií. 🤗 Méně starostí, více Tesla! Chceš mít vystaráno? Tak soutěž a vyhraj!

1. Sleduj winitio_cz
2. Sleduj tesla_smart_cz
3. Zajdi na www.teslasmart.com a do komentáře napiš, o co bys chtěl/a soutěžit příště.
4. V komentáři také označ alespoň 3️⃣ kamarádky, nebo kamarády, kteří by také chtěli vyhrát.
5. Soutěž můžeš sdílet ve svém feedu nebo instastories s hashtagem #winitio_cz

Už brzy bude výhra někoho z vás. 🤩

Pořadatelem soutěže je Výhrostroj.cz. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Instagramem a Instagram za ni neručí.
#soutezenasbavi #winitio_cz #vyhraj #soutez #teslasmart #teslasmartcz #teslasmartpetfountain #petfountain #fontanka #hydratace #zvirecimazlicek #mazlicek #zviratka #kocicka #pejsek #uvsterilizace #stopbakteriim
...

268 606

Pro zvířata jen to nejchytřejší

Recenze na smartmania.cz 👍 #tesla #teslasmart #teslaczech #smarthome #smartpet #smart #android #googlehome #amazonalexa #applehomekit #recenze #review #technologie #technology #tech #techie
...

5 0

Recenze na infoek.cz 😊
*
*
*
#teslasmart #tesla #teslasmartcameraoutdoor #instaday #instaczech #tech #camera
...

0 0

Recenze na infoek.cz ☺️
*
*
*
#teslasmart #TeslaSmartAirPurifierMini #tech #instaday #instaczech
...

2 0

Český technologický pamětník teslaelectronicseu spojuje své síly s distributorem IoT zařízení Witty Trade. 🤝 Výsledkem spolupráce je zbrusu nová divize produktů chytré domácnosti Tesla Smart. 🏠 Ze začátku se zaměří na kamerové systémy, produkty pro domácí mazlíčky nebo kategorii péče o vzduch. 🐾

📰: TESLA se s novou divizí tak trochu vrací z technologického záhrobí. Významně rozšiřuje své portfolio a přizpůsobuje ho potřebám moderní doby. Produkty má být snadné implementovat do téměř jakékoli domácnosti a využívat je lze i samostatně. Dohromady však mají tvořit ucelený systém chytré domácnosti, kterou lze ovládat v rámci jedné aplikace. 📲 V rámci produktové nabídky nemají chybět chytré kamerové indoor/outdoor systémy, dětská chůvička v hravém designu nebo produkty pro domácí mazlíčky, jako je třeba chytrá miska (spojit ji můžete s chytrým krmítkem pro ptactvo) či fontána. ⛲ Příští měsíc mají řadu obohatit i čističky vzduchu a v měsících dalších i zvlhčovače a odvlhčovače vzduchu. 🌬

🔗: Link na celý článek v biu.

📸: teslaelectronicseu
...

9 1

Čistý vzduch je na Ostravsku základ

Recenze na smartmania.cz
#airpurifier #cistickavzduchu #tesla #teslasmart #smarthome #chytradomacnost #smart #tech #technologie #technology #techie #recenze #review #olomouc #havirov tesla_smart_cz
...

7 1

Nezabere moc místa a zvládne vyčistit běžnou místnost. 💨 Čistička vzduchu od české značky Tesla je malá a za velmi sympatickou cenu. Přitom má všechny důležité funkce a dokonce ji můžete ovládat přes smartphone. 📱 A pokud si ji u nás předobjednáte, získáte k ní ještě chytrou kameru zdarma.

#Tesla #TeslaSmart #TeslaAirPurifier #AirPurifier #miniAirPurifier #air #smart #mp #mobilpohotovost
...

62 0

#cistickavzduchu #teslasmart
Čističku vzduchu jsem měla v plánu koupit už před několika lety, ale stále jsem to odkládala. Vždy si na to vzpomenu hlavně v zimě, kdy přichází “smogové období”. Moravskoslezský kraj je špatným vzduchem vyhlášený, bohužel.
Moc mě tedy potěšila možnost vyzkoušet Tesla Smart Air Purifier Pro M v rámci #spoluprace s tesla_smart_cz

Na této čističce mě zaujal jednoduchý design s velkým displejem. Také počet filtrů (předfiltr, HEPA filtr, uhlíkový + fotokatalytický filtr), ionizace a UV sterilizace slibují čistý a svěží vzduch 😉
Ovládání je úplně jednoduché a samozřejmostí je i obsluha čističky přes aplikaci v mobilu.
Brzy vám napíšu, jestli se nám teď doma lépe dýchá…

➡️ Máte doma čističku vzduchu? Nebo o ní uvažujete? Napište mi do komentáře…

.
.

#cistyvzduch #doma #domov #teslasmartairpurifierprom #rodina #chytradomacnost #jsemmama #blogerkycz #blogerkyczsk #momof4boys #ostrava #karvina #havirov
...

149 23

Domácnost je potřeba mít pod kontrolou

Recenze na smartmania.cz 👍
#tesla #teslasmart #smarthome #smart #applehomekit #googlehome #amazonalexa #smartcamera #teslaczech #technologie #technology #tech #techie #recenze #review tesla_smart_cz
...

5 0

Malá vzrůstem, velká využitím. Chytrá kamera od Tesly.📹 #TeslaSmart

#Tesla #TeslaSmartCameraMini #SmartHome #ChytraDomacnost
...

6 0

Fotka jak z časopisu 🤍
.
Budu se opakovat, ale tesla_smart_cz to s těmi produkty pro domácí mazlíčky mega vychytala! Pet feeder s kamerou, fontána, laser pro kočičky a další produkty vám opravdu ulehčí péči o domácnost a ušetří starosti 🤍🐈🐕
.
#petfeeder #teslasmart #tesla #pet #cat #dog #lifestyle #home #czech #praha
...

434 0

To je modelínka, jak má ty ťapičky opřený 😁🤍
.
Čističku od tesla_smart_cz doporučuju nejen těm, co chtějí doma lépe dýchat, ale je super i pro alergiky ať už na pyl, prach nebo na srst domácích mazlíčků. 🤍 Ať se nemusíte bát, že když přijde návštěva, tak že hned začne pčíkat 😁
.
Navíc jí můžete spojit s aplikací a vše si nastavit podle vašich potřeb a časových možností 🤩
.
#teslasmart #loveit #cat #pet #tesla #lifestyle #home #happyhome #czech #praha
...

315 0

Jak víte, tak se nám narodil ELÍK ❤️. Sháněl jsem chůvičky, ale už mě nebavilo každej den měnit baterky. Tahle chůvička je nejvíc v topu👌.
- bez baterek
-noční HD 360° kamera s přisvícenim
-ukolébavka
-upozornění na každej pohyb, křik

A hromadu dalších funkcí které ovládáte přes aplikaci TESLA SMART💪 Předčila moje očekávání, tak maminy neváhejte a kupujte. Hlavně je to bez baterek 🤑, poněvadž já každej týden kupuju 2 balíčky 🙉. Je to Topka 💪💪💪

Kupuj zde 🤞 https://bit.ly/3zWeyXR

#teslasmartcz #chuvicka #daddylife #baby #controlingbaby #daddy #spoluprace #vambi #myson #toys #bestquality #teslasmart
...

428 0

#recenze #cistickavzduchu

Čističku vzduchu si člověk spojuje spíše se zimním obdobím, kdy je často venku smog. Já jsem dostala možnost testovat (v rámci spolupráce s tesla_smart_cz ) čističku Tesla Smart Air Purifier Pro M teď v létě. Myslíte, že má smysl čistit vzduch celoročně? Moje odpověď je ano! Čistička dokáže zachytit i hrubý prach, zvířecí srst, pyly, viry a další částice.

Chcete si přečíst více? Detailnější informace najdete u mě na webu nebo se mě na cokoliv zeptejte v komentáři. Já jsem spokojená a uvažuji o koupi ještě jednoho kusu do dalšího pokoje.

.
.

#spoluprace #domov #doma #chytradomacnost #cistickavzduchu #teslasmart #teslasmartairpurifierprom #chlapecek #jsemmama #blogerkycz #blogerkyczsk #doporuceni #recenzenablogu
...

158 0

Tesla smart pet feeder camera - dávkovač krmiva
K dávkovači je aplikace v češtině, velice snadno se ovládá, aplikace funguje odkudkoliv, můžu i z práce pozorovat co se doma děje, můžu na svého pejska i mluvit a on mě uslyší, můžu mu naplánovat kdy a kolik gramů se mu má podat krmiva, což je dobré, že nemusím hlídat čas, kdy musím pejska nakrmit a můžu ho krmit i sama na dálku, kamera je velice kvalitní, krásně pejska doma vidím i když je tma, výhodou je, že se nemusím bát zda vypadne proud, protože dávkovač má i záložní baterie
tesla_smart_cz testuj.to zenysro #testujto #zenysro #tesla #teslasmart #spoluprace #davkovackrmiva #pes #pejsek
...

10 0

Máme pro vás soutěž s Teslou!👀 Najděte kolem sebe písmeno T v jakékoliv formě.
👉 Vyfoťte ho a přidejte na Instagram s #TeslaVyzva
👉 Označte a sledujte profil @tesla_smart_cz
30. května jeden z vás vyhraje Tesla Smart Pet Feeder Camera.😉 Pravidla najdete v BIO.

#RoztanciDomacnost #Soutez #Tesla #TeslaSmart #TeslaSmartPetFeederCamera #TeslaVyzva
...

39 8