Přejít k hlavnímu obsahu Přejít k hlavnímu menu Přejít k vyhledávání

TESLA

Ve světě chytré domácnosti jsem úplný nováček

Nevadí, připravili jsme pro vás přehledného průvodce

Zobrazit průvodce

Chceme rozšířit užívání chytrých zařízení mezi širokou veřejnost

Chytré produkty TESLA najdete u těchto prodejců

Začtěte se do magazínu

Tipy a triky 4 minuty čtení

Dotáhněte zubní péči k dokonalosti. Ústní sprcha čistí mezizubní prostory a předchází zánětům

Dotáhněte zubní péči k dokonalosti. Ústní sprcha čistí mezizubní prostory a předchází zánětům

Kvalitní ústní hygiena hraje klíčovou roli v udržování zdravých zubů i dásní. Běžné čištění kartáčkem a zubní nití je dnes již základ. Pokud však chcete dát svému chrupu maximum, neměla by ve vaší koupelně chybět také ústní sprcha. Ta vyčistí mezizubní prostory, promasíruje dásně a pečovat bude i o váš jazyk.

Zobrazit všechny články

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího, než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. A právě to vám aplikace TESLA Smart umožní. S její pomocí budete řídit všechna chytrá zařízení. Díky automatizacím a scénářům pak vytvoříte inteligentní domov, který vám uleví od každodenních povinností.

Ovládat chytré produkty můžete skrze internet odkudkoli. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, domácnost vás bude poslouchat klidně i z druhého konce světa. Aplikace vás nestále informuje o všem důležitém, takže máte přehled o tom, co se u vás doma zrovna děje. Nemusíte se bát žádného zdlouhavého nastavování. TESLA Smart je kompletně v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s produkty Tesla co nejpříjemnější.

Více o aplikaci

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Svět chytré domácnosti.
Svět TESLA.

Vydejte se s námi do světa TESLA. Do světa, ve kterém není potřeba se o domácnost zdlouhavě starat. Do světa, ve kterém se domácnost postará sama o sebe i o vás.

Správně fungující chytrá domácnost tak znamená více času na svou rodinu, na své koníčky, na cokoli jiného. Stačí k tomu přitom jen několik vzájemně propojených zařízení TESLA ovládaných jednoduchou mobilní aplikací.

Koukněte, jak takový systém chytré domácnosti může fungovat.

Zobrazit produkty