Magazín

Zajímá vás, jak začít s chytrou domácností? Rádi byste znali různé vychytávky, díky kterým bude vaše chytrá domácnost zase o level výše? Říkáte si, jak lze nastavit složitější automatizace? V této sekci se dozvíte spoustu užitečných informací - od jednoduchých návodů, až po složitější konfigurace.

Tesla Smart Camera 360 postavená na stole
Chytrá zařízení přináší nejen větší pohodlí, ale také dokážou zlepšit zabezpečení vašeho domu i bytu. Smart kamery dokážou pasivně snímat okolí, ale i aktivně detekovat podezřelé zvuky a pohyb.
mobilní aplikace s váhou Tesla Smart
Dali jste si jako novoroční předsevzetí za cíl zhubnout? Máme pro vás proto připraveny 3 jednoduché tipy, jak toto novoroční předsevzetí zvládnout.
Tesla Smart Switch Dimmer LP interiér
Nejnovějším přírůstkem do sady inteligentních zařízení pro pohodlnější a bezpečnější bydlení je hned 9 různých typů chytrých vypínačů značky Tesla, určených pro různé způsoby použití.
holčička kouká na produkt Tesla Smart Air Purifier Mini
Pokud jste ještě nestihli pořídit všechny dárky pro vaše blízké, je určitě už nejvyšší čas. Všechny zbývající dárky můžete snadno pořídit na jednom místě a díky vánočním slevám vybrat pro každého dárek, který nejen potěší, ale také nestojí příliš mnoho peněz.
Tesla Smart Aroma Diffuser
Tesla pokračuje v rozšiřování své lifestylové nabídky produktů chytré domácnosti. A proto do svého portfolia zařadila chytré aroma difuzéry, které byt provoní nejen o Vánocích. Kromě pěkného designu potěší také příjemná cena.
Chytré topení Tesla šetří náklady na vytápění aniž by jakkoliv omezovalo vaše pohodlí. Podívejte se s námi na chytré termostatické hlavice značky Tesla.
Detailní záběr na Tesla Smart Pet Fountain
Chytré krmítko a fontána pro psy i kočky. Tesla Smart Pet Feeder a Tesla Smart Pet Fountain jsou opravdovou revolucí v segmentu produktů pro domácí mazlíčky.
Slečna leží na pohovce a nastavuje čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro
Čistý vzduch můžete mít i v bytě nebo kanceláři. Chytrá čistička Tesla Smart Air Purifier se o to postará. Stačí ji jen zapojit a spustit aplikaci.
Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini
Chytrá domácnost nemusí být jenom drahé moderní domy kompletně řízené počítačem a ovládané prostřednictvím mobilního zařízení. Existuje mnoho zařízení chytré domácnosti, která jsou levná i snadno ovladatelná, a přitom velmi užitečná.
Chytrá aplikace Tesla Smart
Chytrá domácnost je snem každého, ale není snadné zkombinovat produkty od různých výrobců do jedné aplikace. Existuje však řešení: aplikace Tesla Smart.