Zu dem Hauptinhalt Zu dem Hauptmenü Zu der Suche

Tesla Smart Robot Vacuum Laser

Chytrý robotický vysavač pro dokonale čistou podlahu

Chytrý vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser vám zajistí perfektně zářivý domov. Vysaje i vytře a vy se nemusíte o nic starat, jen si užívat jeho preciznost a péči.

Mehr Informationen

 • Snadné ovládání
 • Funkce mokrého vytírání
 • Tři režimy úklidu

Koupit

Spezifikationen

ID:
TSL-VC-R530
Leistungsregelung:
pvalue_6937, pvalue_6938
Sprachassistenten:
Google Assistant, Amazon Alexa
Saugleistung:
2 200 Pa
Kapazität der Staubbox:
0,6 l
Fassungsvermögen des Wassertanks:
0,35 l
pname_231:
6 h
Filter Typ:
HEPA
Batterie:
3000 mAh
Stromversorgung:
28 W
Betriebstemperatur :
0 ‒ 40 °C
Drahtlose Konnektivität:
Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n
Funktionen:
Virtuelle Wand, Antikollisionssensor, Anti-Fall-Sensor, Automatisches Aufladen
App:
Tesla Smart für Google Android und Apple iOS

Popis produktu

 • Snadné ovládání

  Stačí říct a pustí se do práce. Tenhle vysavač si skvěle rozumí s vašim chytrým telefonem, tabletem, asistenty Amazon Alexa i Google Assitant. Díky tomu jej můžete pohodlně ovládat i hlasem, anebo vám s tím pomůže česká verze aplikace Tesla Smart.

 • Funkce mokrého vytírání

  Pokud potřebujete vytřít, robotický vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser je tu pro vás také. Sám pozná, když jeho prachovou nádobku vyměníte za nádobku s vodou a mopem a je připraven k okamžité akci.

 • Tři režimy úklidu

  Vybrat si můžete ze tří intenzit úklidu: eko úklid pro pravidelnou údržu, standardní úklid pro optimální výkon anebo intenzivní úklid při větším znečištění.

Samostatný pomocník s chytrým laserem

Úklid můžete snadno naplánovat i na dálku. V aplikaci jednoduše navolíte vybrané zóny úklidu na interaktivní mapě. Umí na přání různé části domácnosti vysát s různou intenzitou. Chytrý robotický vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser se orientuje pomocí té nejpreciznější moderní navigace – laseru. Poradí si sám a vás po návratu domů čeká krásně čistá podlaha.

Robotický vysavač, který rozezná každou překážku

Pokud mu sami nevyčleníte zakázané zóny, dostane se všude. Snadno překoná nízký prah, vjede pod nábytek, vymete každý roh a ladně se při své cestě vyhne schodům i překážkám.

Tři režimy úklidu

Tři režimy úklidu

Vybrat si můžete ze tří intenzit úklidu: eko úklid, standardní úklid anebo intenzivní úklid při větším znečištění.

Nekompromisní výkon

Robotický vysavač Tesla Smart Robot Vacuum Laser si hravě poradí se všemi typy podlah, dřevem, vinylem, anebo i kobercem s nižším vlasem. Má vysokou sací sílu a kvalitní HEPA filtr, který zachytí i nejjemnější prach, roztoče a alergeny, takže kromě precizně čisté podlahy pomáhá zlepšit i kvalitu ovzduší vaší domácnosti.

Automatické dobíjení

Vysokokapacitní baterie tohohle robotického pomocníka dovoluje plný výkon až dvě hodiny v kuse. A pokud si má poradit s opravdu velkou a více znečištěnou plochou, ani to pro něj není problém. Sám si dojede dobát baterky a pak svou práci dokončí.

Příslušenství

 Náhradní filtr HEPA, levý a pravý kartáč a hadřík na mopování.

Koupit sadu